• Zadzwoń do nas teraz: +48 603 185 291 / 77 556 14 45

  |
 • biuro@twojdom-nieruchomosci.pl

  |

Bezpłatna pomoc kredytowa

Kredyt mieszkaniowy jest prawdopodobnie największym prywatnym zobowiązaniem finansowym w Twoim życiu. Spośród 25 polskich i zagranicznych banków znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę – pomożemy zebrać dokumentację i ustalić z bankiem najlepsze warunki, przebrniemy przez szereg formalności, wypełnimy wniosek kredytowy, wynegocjujemy najniższe opłaty, prowizje i oprocentowanie, sprawdzimy umowę kredytową pod kątem Twojego bezpieczeństwa, doprowadzimy do zawarcia transakcji na najlepszych dla Ciebie warunkach – zrealizujemy Twoje marzenia!

Wszystko to zrobimy dla Ciebie bezpłatnie, kompleksowo, od początku do końca zapewnimy obsługę bez żadnych opłat. Nie marnuj czasu chodząc po bankach, z nami wszystko może być prostsze, tańsze i łatwiejsze.

Kredyt dla młodych

Są już korzystniejsze warunki rządowego programu „Mieszkanie dla młodych”. Sprawdź czy dostaniesz dofinansowanie do kredytu hipotecznego przy zakupie mieszkania. Biorąc kredyt mieszkaniowy  „MDM” możesz uzyskać:

Dofinansowanie wkładu własnego, co oznacza, że nie musisz dysponować całą kwotą wymaganą przy ubieganiu się o kredyt „MDM”.

Możesz uzyskać spłatę części kapitału kredytu, dzięki czemu Twoje zadłużenie będzie mniejsze, obniżeniu ulegnie wysokość odsetek, a Ty będziesz spłacać niższe raty.

1-02-128Warunki kredytu MdM

Wsparcie doradcy OCKL

Współpracujemy z Opolskim Centrum Kredytowo Leasingowym, które zapewnia bezpłatną i kompleksową obsługę w zakresie kredytowania nieruchomości. Profesjonalny doradca przekaże Ci swoją wiedzę na temat zdolności kredytowej, opłat około kredytowych, oprocentowania i rat.

Wspólnie z doradcą wybierzesz najkorzystniejszą ofertę spośród 25 banków dostępnych na rynku.

Więcej na stronie www.ockl.pl
lub pod numerem telefonu 77 461 30 68.

 • Masz ofertę do zamieszczenia?

  Skontaktuj się z nami telefonicznie
 • +48 603 185 291
  +77 556 14 45

 • FORMULARZ

Projekt o wykonanie redMustang Agency © 2015